NABÍDKA SEMINÁŘŮ  ..... v přípravě

 

 

 

"Učitel není ten, kdo vede slepé žáky, nýbrž ten, kdo je vede k prozření.

Tak, aby po své cestě, sami mohli kráčet."

                                                                        D.B. 

Jak se ptát a jak číst odpovědi - seznámení se třemi základními způsoby dotazování se. Kyvadlo, automatická kresba a různé způsoby dotazování se přes tělo. Vhodné pro zájemce, kteří ještě nemají úplně jasno ve výběru konkrétní techniky, kterou by chtěli dále rozvíjet. 

 

Základní práce s kyvadlem - zde se můžete naučit pracovat s tímto nástrojem, také základní dotazovací techniku. Nastíním zde také jak můžete získávat odpovědi i bez kyvadla, přes své tělo.  .....více

 

Automatická kresba - tato technika má velmi široké využití, od relaxace a uvolnění, přes harmonizaci, diagnostiku a léčení. Automatická kresba je rozdělena do 3 kurzů.

 

Základní práce s energií - práce s energií je velmi přínosná technika a taktéž má široké uplatnění. Pokud chce tedy někdo pracovat s energiemi, je tento kurz pro něj vhodný, ať je úplný začátečník, či velmi pokročilý. Každý zájemce dostane přístup k takovým energiím, na které je v tu chvíli připraven a které jsou pro něj, a případně pro to, co chce s nimi dělat, žádoucí a vhodné. Na tomto kurzu jsem jen průvodcem, případně jen pomáhám, kde je třeba.

 

Jednoduché techniky pro práci na sobě

 

EVA and EVH - výuka jednoduché metodiky, která slouží  k práci se všemi rovinami člověka. Pomocí ní, můžete sami pracovat na konkrétních tématech, od odblokování, po ladění a otvírání nových cest.   ....více