PTEJTE SE - CHANNELING  28.2.2014 PRAHA

 

Odpovídáme na vaše otázky

 

záznam z přednášky na festivalu Miluj svůj život Praha únor 2014 

JSEM VELKÝ, JSI VELKÁ ANEB JAK VYRŮST   28.2. 2014 PRAHA

 

Kolikrát jsme slyšeli: Ty za to můžeš, To je Tvoje vina, Kdyby nebylo Tebe...... A kolikrát jsme to řekli my sami někomu druhému? Ty za to můžeš, To je Tvoje vina, Kdyby nebylo Tebe...... . 

 

Ale tak to není. To jen my sami si tvoříme svou vlastní realitu. To jen my sami jsme odpovědní za svůj život.  A to zda je toto tvoření vědomé či ne-vědomé, záleží jen na nás.

 

záznam z přednášky na festivalu Miluj svůj život Praha únor 2014

PTEJTE SE, MY ODPOVÍDÁME ŘÍJEN 2013 PRAHA

 

Povídání o channelingu, komunikaci s nehmotnými bytostmi a o čtení informací. A také channeling přímo v praxi. Odpovídáme na vaše otázky :-)

 

záznam z přednášky na festivalu Miluj svůj život Praha ŘÍJEN 2013

 

OBJEVTE SVOU VYJÍMEČNOST  23.3.2013 PRAHA

Každý jsme v něčem výjimečný. Každý máme nějaký talent. A každý máme v sobě něco pro ty druhé. I vy jste v něčem výjimečný. I vy máte nějaký talent. A i vy máte nějakou schopnost, nějaký dar, díky němuž jste výjimečný pro ty druhé.

 

Tato přednáška proběhla v rámci Dnů setkávání, které pořádá o.s. Cesta poznání (www.cesta-poznani.cz)

 

 

CESTA ZKUŠENOSTI   15.9.2012 PRAHA

Život je výzva. A když se naučíme tyto výzvy číst, když se naučíme pokládat ty správné otázky, můžeme se stát velmi moudrými a to i bez znalosti písem či jazyků. Každý okamžik, každá malá i velká věc v našem životě, i každý člověk, kterého potkáme, nám přináší zkušenost. Pojďme se krátce podívat na to, co je to zkušenost, na její cyklus a vývoj, i na její možnosti. Každá zkušenost nám přináší poznání a poznání je klíčem.

 

Tato přednáška proběhla v rámci Dnů setkávání, které pořádá o.s. Cesta poznání (www.cesta-poznani.cz)